לקוחות ממליצים

קצת מהפירגונים של הלקוחות שלנו על המערכת כתיבת תוכן שלנו.

השימוש ב- AI עזרה לי לשפר משמעותית את המהירות שדברים קוראים, וגם חסכה לי עלויות משמעותיות על כתיבת תוכן. ויותר מזה התוכן שאני מוציא דרך המערכת בינה מלאכותית הרבה יותר איכותית ויעילה. ממליץ בחום לנסות את המערכת.
מימון בדוש
מימון בדוש
בונה ומקדם אתרים
אני חייבת להמליץ על המערכת,אני כותבת תוכן ובזכות המערכת אני מצליחה לעשות תפוקה טובה יותר,המערכת מייצרת לי מאמרים איכותים עבור הלקוחות שלי ואני מצליחה לייצר הרבה יותר מאמרים בזכותה,ממליצה עליה בחום
דנה שומכר
כותבת תוכן
הגעתי לKWIN דרך הפייסבוק,ביקשתי 2 מאמרים חינם ,קיבלתי הדרכה על המערכת עם רועי הוא הסביר לי בצורה מעולה איך מתפעלים את התוכנה וחיבר לי אותה לאתר,ביינתים אני ממש מרוצה, תודה רבה.
גל חזיזה
מקדם אתרים
אחרי כמה חודשים שאני משתמש במערכת האתר שלי התקדם בהמון ביטויים בגוגל,ובזכות זה אני מקבל הרבה יותר פניות והגדלתי את ההכנסות בזכות זה,תודה רבה על שירות מעולה ומערכת איכותית.
מאמן אישי
Designer
המליצו לי על התוכנה לקידום האתר שלי,אני משתמש בה כבר מספר חודשים ואני חייב לציין שאני מקבל הרבה יותר פניות,והאתר שלי התקדם בגוגל באופן משמעותי המערכת מאוד קלה לתפעול,ובנוסף יש תמיכה שתמיד זמינה,ממליץ בחום.
ליאור חליווה
יזם נדל"ן
אני מהראשונים שהתשמש במערכת וראה את חבלי הלידה ,אני חייב לציין שאחרי מספר חודשים שאני עובד על המערכת היא הגיעה למצב שהיא מייצרת מאמרים ברמה גבוהה,היא עוזרת לי לשפר את המיקומים של האתרים שלי בגוגל,ממליץ בחום
רוני לוי
בעל אתר בתחום המזון
אחרי שימוש במערכות כתיבת תוכן אחרות כמו צאט GPT,הגעתי למערכת הזאת ואני חייב לציין שיש הבדל שמיים וארץ בין המערכת הזאת לאחרות,המאמרים יוצאים מקצועיים,הם מסודרים בצורה מקצועית המערכת מציירת תמונות,מייבאת סרטונים,פשוט כייפית ונוחה לעבודה,ממש מומלצת בחום.
שלומי אבני
מקדם אתרים
בתור מעצבת ובונת אתרים,השתמשתי בעבר בכותבי תוכן מה שעיקב לי את העבודה השותפת של הזנת תכנים לתוך האתר,עם המערכת אני לא צריכה לחכות יותר לכותבי תוכן,אני פשוט נכנסת למערכת כותבת את מה שאני צריכה ואחרי מספר דקות יש לי את המאמר מוכן,אני גם חוסכת בעלויות וגם חוסכת זמן יקר,ממליצה בחום.
חגית דמתי
מעצבת אתרים

חסכון בזמן

חוסך בעלויות

מהיר מאוד

תמיכה מלאה

קל לשימוש

קהילתיות

חסכו זמן ומשאבים יקרים לקידום האתר שלכם

אנו מזמינים אתכם להתנסות במערכת שלנו, ותראו כמה זה קל ופשוט לייצר מאמרים איכותיים.

הירשמו עכשיו וקבלו 2 קרדיט במתנה!
הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ שלנו

הצטרפו כבר עכשיו לקהילה שלנו בוואטסאפ, ותוכלו להיות מעודכנים בכל הנוגע לממשק שלנו.